یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

 

یونولیت بسته بندی یا eps مواد سبک وزن و چند منظوره ای هستند که دارای کاربردهای بسیاری می باشند و در انواع صنایع به علت مزایای بالا استفاده می شوند . توانایی یونولیت بسته بندی برای جلوگیری و یا به حداقل رساندن آسیب محصول در مدت حمل و نقل و خواص عایق عالی خود برای مواد غذایی ، داروها و محموله های پزشکی موجب استفاده زیاد از این ماده شده است .

یونولیت بسته بندی عایق بسیار عالی در برابر سرما و گرما بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و واکنش های شیمیایی دارد . وزن سبک و قابلیت حمل بالای آن هم از مزایای آن می باشد که موجب می شود از EPS در ساختمان سازی نیز استفاده شود .به علت این مزیت ها به یونولیت اصطلاحا ” مروارید پلاستیکی ” می گویند .

استفاده از یونولیت بسته بندی در اکثر کشورها جایگزین سایر روش های بسته بندی شده است . یونولیت بسته بندی مانند سایر مواد بسته بندی در نهایت تبدیل به یک زباله جامد می شود . یکی از مزایای بالقوه پلی استایرن یا eps قابلیت بازیافت آن می باشد . یونولیت بسته بندی در هر ابعاد و ظاهری که باشد به طور کامل آن را می توان بازیافت نمود  و دوباره استفاده نمود. به همین سبب یونولیت یک نقش فعال در حفاظت از محیط زیست ایفا می کند .

 

مزایای یونولیت برای بسته بندی :

عایق گرما

عایق سرما

مقاومت در برابر ضربه

وزن سبک

مقاومت در برابر ضربه

مقاوم در برابر حرارت

 

کاربرد یونولیت بسته بندی :

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی دارو

ساختمان سازی

بسته بندی لوازم خانگی

بسته بندی لوازم کشاورزی

قابلیت بازیافت

صرفه اقتصادی و کاهش هزینه

 

طراحی یک بسته بندی خوب و محافظت بالای آن یک امر ضروری در بسته بندی به شمار می رود که این امر در شرکت ما به خوبی قابل انجام می باشد . رضایت بالای مشتریان نشان دهنده کیفیت محصول ارائه دهنده است .